Raspored nastavnih sati

RASPORED SATI TEORETSKE NASTAVE  (šk.god. 2020./2021,.) - vrijedi od 25. siječnja 2021.

 

PONEDJELJ.

1.A

1.B

1.C

1.D

2.A

2.B

2.C

2.D

1.

8.00–8.40

Hrvatski jezik

(Matković)

Latinski jezik

(Golub)

Povijest

(Videk)

Informatika – grupa (Bašić)

Etika

(Dolić)

TZK

(Zagajšak)

Hrvatski jezik

(Tomljenović)

Biologija

(Škoton)

2.

8.45–9.25

Hrvatski jezik

(Matković)

Latinski jezik

(Golub)

Povijest

(Videk)

Informatika – grupa (Bašić)

Kemija

(Maslač)

TZK

(Zagajšak)

Hrvatski jezik

(Tomljenović)

Biologija

(Škoton)

3.

9.30–10.10

1. strani jezik

(Radolfi, Ljubić)

Hrvatski jezik

(Matković)

Biologija

(Škoton)

Vjeronauk

(Dolić)

Kemija

(Maslač)

Latinski jezik

(Golub)

Povijest

(Videk)

Hrvatski jezik

(Tomljenović)

4.

10.20–11.00

1. strani jezik

(Radolfi, Ljubić)

TZK

(Zagajšak)

Hrvatski jezik

(Matković)

Kemija

(Maslač)

Vjeronauk

(Dolić)

Latinski jezik

(Golub)

Povijest

(Videk)

Informatika – grupa (Bašić)

5.

11.05–11.45

Latinski jezik

(Golub)

TZK

(Zagajšak)

Hrvatski jezik

(Matković)

Kemija

(Maslač)

1. strani jezik

(Radolfi, Ljubić)

Etika

(Dolić)

Fizika

(Grgić)

Informatika – grupa (Bašić)

6.

11.50–12.30

Latinski jezik

(Golub)

Povijest

(Videk)

TZK

(Zagajšak)

Hrvatski jezik

(Brajković)

1. strani jezik

(Radolfi, Ljubić)

Kemija

(Maslač)

Fizika

(Grgić)

Informatika – grupa (Bašić)

7.

12.35–13.15

 

Povijest

(Videk)

TZK

(Zagajšak)

 

Hrvatski jezik

(Brajković)

Kemija

(Maslač)

 

Informatika – grupa (Bašić)

8

13.20-14.00

 

Matematika-dopunska

 

 

 

 

 

 

 

 

UTORAK

1.A

1.B

1.C

1.D

2.A

2.B

2.C

2.D

1.

8.00–8.40

Informatika – grupa (Bašić)

Fizika

(Grgić)

Matematika

(Durlen Stanić)

Biologija

(Škoton)

Geografija

(Pavešić)

Povijest

(Videk)

TZK

(Zagajšak)

Kemija

(Maslač)

2.

8.45–9.25

Informatika – grupa (Bašić)

Fizika

(Grgić)

Engleski jezik

(Šolić)

Matematika

(Durlen Stanić)

Geografija

(Pavešić)

Povijest

(Videk)

TZK

(Zagajšak)

Kemija

(Maslač)

3.

9.30–10.10

Geografija

(Pavešić)

Matematika

(Bašić)

Geografija

(Kralj)

Engleski jezik

(Šolić)

Matematika

(Jurlić)

Biologija

(Škoton)

Kemija

(Maslač)

Matematika

(Durlen Stanić)

4.

10.20–11.00

Geografija

(Pavešić)

Matematika

(Bašić)

Fizika

(Grgić)

Njemački jezik – izborni (Šolić)

Informatika – grupa (Jurlić)

Biologija

(Škoton)

Kemija

(Maslač)

Matematika

(Durlen Stanić)

5.

11.05–11.45

SRZ

(Pavešić)

SRZ

(Matkovć)

Fizika

(Grgić)

Njemački jezik – izborni (Šolić)

Informatika – grupa (Jurlić)

SRZ

(Škoton)

Matematika

(Durlen Stanić)

Geografija

(Kralj)

6.

11.50–12.30

Biologija

(Škoton)

Kemija

(Maslač)

Hrvatski jezik

(Matković)

Fizika

(Grgić)

Informatika – grupa (Jurlić)

Njemački jezik – izborni (Ljubić)

Njemački jezik – izborni (Šolić)

Geografija

(Kralj)

7.

12.35–13.15

Biologija

(Škoton)

Kemija

(Maslač)

Hrvatski jezik

(Matković)

Fizika

(Grgić)

Informatika – grupa (Jurlić)

Njemački jezik – izborni (Ljubić)

Njemački jezik – izborni (Šolić)

SRZ

(Kralj)

8.

13.20 – 14.00

Biologija-dodatna

(Škoton)

Biologija-dodatna

(Škoton)

Biologija-dodatna

(Škoton)

Biologija-dodatna

(Škoton)

 

 

Matematika-dopunska

(Durlen-Stanić)

Matematik-dopunska

(Durlen-Stanić)

 

 

SRIJEDA

1.A

1.B

1.C

1.D

2.A

2.B

2.C

2.D

1.

8.00–8.40

Matematika

(Durlen Stanić)

Njemački jezik – izborni (Šolić)

Informatika – grupa (Bašić)

 

Fizika

(Grgić)

Matematika

(Jurlić)

Engleski jezik

(Radolfi)

Hrvatski jezik

(Tomljenović)

2.

8.45–9.25

Matematika

(Durlen Stanić)

Njemački jezik – izborni (Šolić)

Informatika – grupa (Bašić)

Hrvatski jezik

(Brajković)

Fizika

(Grgić)

Matematika

(Jurlić)

Engleski jezik

(Radolfi)

Hrvatski jezik

(Tomljenović)

3.

9.30–10.10

Fizika

(Grgić)

Hrvatski jezik

(Matković)

Njemački jezik – izborni (Šolić)

Hrvatski jezik

(Brajković)

SRZ

(Videk)

Matematika

(Jurlić)

Hrvatski jezik

(Tomljenović)

Engleski jezik

(Radolfi)

4.

10.20–11.00

Fizika

(Grgić)

Hrvatski jezik

(Matković)

Njemački jezik – izborni (Šolić)

Povijest

(Videk)

Latinski jezik

(Golub)

Hrvatski jezik

(Brajković)

Informatika – grupa (Bašić)

Engleski jezik

(Radolfi)

5.

11.05–11.45

Hrvatski jezik

(Matković)

Engleski jezik

(Šolić)

Geografija

(Kralj)

Povijest

(Videk)

Latinski jezik

(Golub)

Hrvatski jezik

(Brajković)

Informatika – grupa (Bašić)

Vjeronauk

(Dolić)

6.

11.50–12.30

Povijest

(Videk)

Biologija

(Škoton)

Etika

(Dolić)

Geografija

(Kralj)

Hrvatski jezik

(Brajković)

Engleski jezik

(Radolfi)

Informatika – grupa (Bašić)

Latinski jezik

(Golub)

7.

12.35–13.15

Povijest

(Videk)

Biologija

(Škoton)

Hrvatski jezik

(Matković)

Geografija

(Kralj)

Hrvatski jezik

(Brajković)

Engleski jezik

(Radolfi)

Informatika – grupa (Bašić)

Latinski jezik

(Golub)

8.

13.20 – 14.00

 

 

 

 

Biologija-dodatna

(Škoton)

Biologija-dodatna

(Škoton)

Biologija-dodatna

(Škoton)

Biologija-dodatna

(Škoton)

 

 

ČETVRTAK

1.A

1.B

1.C

1.D

2.A

2.B

2.C

2.D

1.

8.00–8.40

Biologija

(Škoton)

Hrvatski jezik

(Matković)

 

TZK

(Zagajšak)

Hrvatski jezik

(Brajković)

Geografija

(Kralj)

Matematika

(Durlen Stanić)

 

2.

8.45–9.25

1. strani jezik

(Radolfi, Ljubić)

Hrvatski jezik

(Matković)

Biologija

(Škoton)

TZK

(Zagajšak)

Hrvatski jezik

(Brajković)

Geografija

(Kralj)

Matematika

(Durlen Stanić)

Njemački jezik – izborni (Šolić)

3.

9.30–10.10

Matematika

(Durlen Stanić)

Geografija

(Kralj)

Biologija

(Škoton)

SRZ

(Zagajšak)

2. strani jezik

(Radolfi, Ljubić)

Hrvatski jezik

(Brajković)

Hrvatski jezik

(Tomljenović)

Njemački jezik – izborni (Šolić)

4.

10.20–11.00

Kemija

(Maslač)

Geografija

(Kralj)

Matematika

(Durlen Stanić)

Engleski jezik

(Šolić)

2. strani jezik

(Radolfi, Ljubić)

Informatika – grupa (Jurlić)

Hrvatski jezik

(Tomljenović)

Povijest

(Videk)

5.

11.05–11.45

Kemija

(Maslač)

Biologija

(Škoton)

Matematika

(Durlen Stanić)

Engleski jezik

(Šolić)

1. strani jezik

(Radolfi, Ljubić)

Informatika – grupa (Jurlić)

SRZ

(Dolić)

Povijest

(Videk)

6.

11.50–12.30

2. strani jezik

(Radolfi, Šolić)

Etika

(Dolić)

Kemija

(Čubrić)

Biologija

(Škoton)

Povijest

(Videk)

Informatika – grupa (Jurlić)

Geografija

(Kralj)

Hrvatski jezik

(Tomljenović)

7.

12.35–13.15

2. strani jezik

(Radolfi, Šolić)

Vjeronauk

(Dolić)

Kemija

(Čubrić)

Biologija

(Škoton)

Povijest

(Videk)

Informatika – grupa (Jurlić)

Geografija

(Kralj)

Hrvatski jezik

(Tomljenović)

8.

13.20 – 14.00

Matematika – dopunska (Durlen-Stanić)

 

Matematika – dopunska (Durlen-Stanić)

Matematika – dopunska (Durlen-Stanić)

 

 

 

 

 

 

PETAK

1.A

1.B

1.C

1.D

2.A

2.B

2.C

2.D

1.

8.00–8.40

Vjeronauk

(Dolić)

Informatika – grupa (Bašić)

Engleski jezik

(Šolić)

Latinski jezik

(Golub)

Matematika

(Jurlić)

Fizika

(Grgić)

Biologija

(Škoton)

TZK

(Zagajšak)

2.

8.45–9.25

Etika

(Dolić)

Informatika – grupa (Bašić)

Engleski jezik

(Šolić)

Latinski jezik

(Golub)

Matematika

(Jurlić)

Fizika

(Grgić)

Biologija

(Škoton)

TZK

(Zagajšak)

3.

9.30–10.10

TZK

(Zagajšak)

Matematika

(Bašić)

Latinski jezik

(Golub)

Matematika

(Durlen Stanić)

Biologija

(Škoton)

Hrvatski jezik

(Brajković)

Vjeronauk

(Dolić)

Fizika

(Grgić)

4.

10.20–11.00

TZK

(Zagajšak)

Engleski jezik

(Šolić)

Latinski jezik

(Golub)

Matematika

(Durlen Stanić)

Biologija

(Škoton)

Hrvatski jezik

(Brajković)

Engleski jezik

(Radolfi)

Fizika

(Grgić)

5.

11.05–11.45

Hrvatski jezik

(Matković)

Engleski jezik

(Šolić)

Vjeronauk

(Dolić)

Hrvatski jezik

(Brajković)

TZK

(Zagajšak)

Engleski jezik

(Radolfi)

Latinski jezik

(Golub)

Matematika

(Durlen Stanić)

6.

11.50–12.30

Hrvatski jezik

(Matković)

 

SRZ

(Šolić)

Hrvatski jezik

(Brajković)

TZK

(Zagajšak)

Vjeronauk

(Dolić)

Latinski jezik

(Golub)

Engleski jezik

(Radolfi)

 

 

RASPORED SATI REDOVNE TEORETSKE I FAKULTATIVNE NASTAVE  (šk.god. 2020./2021.) - vrijedi od 25. siječnja 2021. (Vinogradska)

 

FAKULTATIVNA NASTAVA

PONEDJELJAK

 

TREĆI RAZREDI

ČETVRTI  RAZREDI

PETI RAZREDI

14.35 – 15.15

3.ac-Matematika

(Durlen-Stanić)

3.bd-Hrvatski jezik

(Brajković)

 

 

15.20 – 16.00

 

 

16.05 – 16.45

3.ac-Hrvatski jezik

(Brajković)

3.bd-Matematika

(Durlen-Stanić)

4.abcd

Engleski jezik (Radolfi-Culej)

5.abcd

Fizika (Grgić)

16.50 – 17.30

17.35 – 18.15

3.abcd

Engleski jezik  (Šolić)

 

5.abcd

Matematika (Jurlić)

18.20 – 19.00

 

UTORAK

 

ČETVRTI  RAZREDI

PETI RAZREDI

14.35 – 15.15

4.abcd

Hrvatski jezik-(Tomljenović)

5.abcd

Hrvatski jezik-(Brajković)

15.20 – 16.00

16.05 – 16.45

 

5.abcd

Engleski jezik-(Radolfi-Culej)

16.50 – 17.30

17.35 – 18.15

4.abd

Matematika-(Jurlić)

 

18.20 – 19.00

 

 

REDOVNA TEORETSKA NASTAVA

 

PONEDJELJAK

4.A

4.B

4.C

4.D

5.A

5.B

5.C

5.D

0.

10.45 – 11.25

 

SRZ

(Major)

 

 

SRZ

(Stančić)

 

 

 

1.

11.30 – 12.10

Medicinska sestra u primarnoj zdravstvenoj zaštiti

(Major)

Zdravstvena njega – specijalna

(Trnčević)

Zdravstvena njega kirurških bolesnika – opća

(Briski)

 

Dijetetika

(Stančić)

Zdravstvena njega majke

(Lovrek-Seničić)

Dijetetika

(Koraj)

Zdravstvena njega majke

(Kičić)

2.

12.15 – 12.55

Zdravstvena njega bolesnog djeteta i adolescenta

(Lovrek-Seničić)

Zdravstvena njega – specijalna

(Trnčević)

Zdravstvena njega kirurških bolesnika – opća

(Briski)

Farmakologija

(Martinis Lamešić)

Dijetetika

(Stančić)

Metodika zdravstvenog odgoja

(Pišćenec)

Dijetetika

(Koraj)

Zdravstvena njega kirurških bolesnika – specijalna

(Mutić)

3.

13.00 – 13.40

Zdravstvena njega kirurških bolesnika – opća (Kičić)

Medicinska sestra u primarnoj zdravstvenoj zaštiti

(Major)

Hitni medicinski postupci

(Božić)

Farmakologija

(Martinis Lamešić)

Metodika zdravstvenog odgoja

(Trnčević)

Zdravstvena njega u kući

(Briski)

Zdravstvena njega majke

(Šimunčić)

SRZ

(Mutić)

4.

13.50 – 14.30

Zdravstvena njega kirurških bolesnika – opća (Kičić)

Zdravstvena njega bolesnog djeteta i adolescenta

(Major)

Zdravstvena njega – specijalna

(Pišćenec)

Zdravstvena njega bolesnog djeteta i adolescenta

(Šimunčić)

Zdravstvena njega starijih osoba

(Božić)

Dijetetika

(Stančić)

Zdravstvena njega u kući

(Briski)

Zdravstvena njega starijih osoba

(Krkić-Drobić)

5.

14.35 – 15.15

Hitni medicinski postupci

(Mutić)

Zdravstvena njega kirurških bolesnika – opća

(Božić)

Zdravstvena njega – specijalna

(Pišćenec)

Socijalno i zdravstveno zakonodavstvo i pravni aspekti skrbi (Čulig-Štih)

Zdravstvena njega majke

(Major)

Dijetetika

(Stančić)

Zdravstvena njega starijih osoba

(Krkić-Drobić)

Zdravstvena njega u kući

(Briski)

6.

15.20 – 16.00

SRZ

(Jurlić)

Zdravstvena njega kirurških bolesnika – opća

(Božić)

 

Socijalno i zdravstveno zakonodavstvo i pravni aspekti skrbi (Čulig-Štih)

Zdravstvena njega u kući

(Briski)

Zdravstvena njega starijih osoba

(Krkić-Drobić)

 

 

 

 

 

UTORAK

3.A

3.B

3.C

3.D

5.A

5.B

5.C

5.D

1.

11.30 – 12.10

Načela poučavanja

(Mudrovčić)

Zdravstvena njega – opća

(Avgustinović)

Zdravstvena njega – opća

(Jakelić)

Anatomija i fiziologija

(Spahija)

 

Zdravstvena njega kirurških bolesnika – specijalna

(Krkić-Drobić)

Zdravstvena njega kirurških bolesnika – specijalna

(Cipčić)

Metodika zdravstvenog odgoja

(Protić)

2.

12.15 – 12.55

Načela poučavanja

(Mudrovčić)

Zdravstvena njega – opća

(Avgustinović)

Zdravstvena njega – opća

(Jakelić)

Anatomija i fiziologija

(Spahija)

Zdravstvena njega psihijatrijskih bolesnika

(Antunović)

SRZ

(Krkić-Drobić)

Metodika zdravstvenog odgoja

(Protić)

Dijetetika

(Koraj)

3.

13.00 – 13.40

Anatomija i fiziologija

(Spahija)

Opća načela zdravlja i njege

(Fučkar)

Načela poučavanja

(Mudrovčić)

Bakteriologija, virologija i parazitologija

(Martinis Lamešić)

Zdravstvena njega kirurških bolesnika – specijalna

(Tomić)

Zdravstvena njega psihijatrijskih bolesnika

(Antunović)

Zdravstvena njega psihijatrijskih bolesnika

(Avgustinović)

Dijetetika

(Koraj)

4.

13.50 – 14.30

Anatomija i fiziologija

(Spahija)

Opća načela zdravlja i njege

(Fučkar)

Načela poučavanja

(Mudrovčić)

Bakteriologija, virologija i parazitologija

(Martinis Lamešić)

 

 

SRZ

(Jakelić)

Zdravstvena njega psihijatrijskih bolesnika

(Avgustinović)

5.

14.35 – 15.15

Zdravstvena njega – opća

(Antunović)

Bakteriologija, virologija i parazitologija

(Martinis Lamešić)

Anatomija i fiziologija

(Spahija)

Opća načela zdravlja i njege

(Fučkar)

 

 

 

 

6.

15.20 – 16.00

Zdravstvena njega – opća

(Antunović)

Bakteriologija, virologija i parazitologija

(Martinis Lamešić)

Anatomija i fiziologija

(Spahija)

Opća načela zdravlja i njege

(Fučkar)

 

 

 

 

 

 

 

SRIJEDA

3.A

3.B

3.C

3.D

4.A

4.B

4.C

4.D

1.

11.30 – 12.10

Etika u sestrinstvu

(Protić)

Zdravstvena njega zdravog djeteta i adolescenta

(Antičević)

Biokemija

(Maslač)

Psihologija

(Antolović)

Zdravstvena njega – zaštita mentalnog zdravlja (Habazin)

Higijena – preventivna medicina

(Koraj)

Patologija

(Martinis Lamešić)

 

2.

12.15 – 12.55

Etika u sestrinstvu

(Protić)

Anatomija i fiziologija

(Spahija)

Biokemija

(Maslač)

Psihologija

(Antolović)

Zdravstvena njega – specijalna

(Kulfa)

Higijena – preventivna medicina

(Koraj)

Patologija

(Martinis Lamešić)

Zdravstvena njega – zaštita mentalnog zdravlja (Habazin)

3.

13.00 – 13.40

Zdravstvena njega zdravog djeteta i adolescenta

(Antičević)

Anatomija i fiziologija

(Spahija)

Etika u sestrinstvu

(Protić)

Biokemija

(Maslač)

Zdravstvena njega – specijalna

(Kulfa)

Higijena – preventivna medicina

(Koraj)

Zdravstvena njega – zaštita mentalnog zdravlja (Habazin)

Patologija

(Martinis Lamešić)

4.

13.50 – 14.30

Anatomija i fiziologija

(Spahija)

Psihologija

(Antolović)

Etika u sestrinstvu

(Protić)

Biokemija

(Maslač)

Higijena – preventivna medicina

(Koraj)

Zdravstvena njega – zaštita mentalnog zdravlja (Habazin)

Socijalno i zdravstveno zakonodavstvo i pravni aspekti skrbi (Čulig-Štih)

Higijena – preventivna medicina

(Antičević)

5.

14.35 – 15.15

Anatomija i fiziologija

(Spahija)

Psihologija

(Antolović)

Profesionalna komunikacija u sestrinstvu

(Habazin)

Profesionalna komunikacija u sestrinstvu

(Kulfa)

Higijena – preventivna medicina

(Koraj)

Patologija

(Martinis Lamešić)

Socijalno i zdravstveno zakonodavstvo i pravni aspekti skrbi (Čulig-Štih)

Higijena – preventivna medicina

(Antičević)

6.

15.20 – 16.00

 

Profesionalna komunikacija u sestrinstvu

(Habazin)

Anatomija i fiziologija

(Spahija)

SRZ

(Kulfa)

Higijena – preventivna medicina

(Koraj)

Patologija

(Martinis Lamešić)

 

Higijena – preventivna medicina

(Antičević)

 

 

 

ČETVRTAK

3.A

3.B

3.C

3.D

4.A

4.B

4.C

4.D

0.

10.45 – 11.25

 

 

 

 

 

 

SRZ

(Grgić)

SRZ

(Trgovec)

1.

11.30 – 12.10

Opća načela zdravlja i njege

(Fučkar)

Načela poučavanja

(Mudrovčić)

Bakteriologija, virologija i parazitologija

(Martinis Lamešić)

Etika u sestrinstvu

(Protić)

Sociologija

(Pavešić)

Farmakologija

(Spahija)

Biofizika

(Grgić)

Zdravstvena njega – specijalna

(Mlinar)

2.

12.15 – 12.55

Opća načela zdravlja i njege

(Fučkar)

Načela poučavanja

(Mudrovčić)

Bakteriologija, virologija i parazitologija

(Martinis Lamešić)

Etika u sestrinstvu

(Protić)

Biofizika

(Grgić)

Farmakologija

(Spahija)

Sociologija

(Pavešić)

Zdravstvena njega – specijalna

(Mlinar)

3.

13.00 – 13.40

Bakteriologija, virologija i parazitologija

(Martinis Lamešić)

Etika u sestrinstvu

(Protić)

Opća načela zdravlja i njege

(Fučkar)

Načela poučavanja

(Mudrovčić)

Farmakologija

(Spahija)

Sociologija

(Pavešić)

Higijena – preventivna medicina

(Stančić)

Biofizika

(Grgić)

4.

13.50 – 14.30

Bakteriologija, virologija i parazitologija

(Martinis Lamešić)

Etika u sestrinstvu

(Protić)

Opća načela zdravlja i njege

(Fučkar)

Načela poučavanja

(Mudrovčić)

Farmakologija

(Spahija)

Biofizika

(Grgić)

Higijena – preventivna medicina

(Stančić)

Sociologija

(Pavešić)

5.

14.35 – 15.15

Psihologija

(Antolović)

Anatomija i fiziologija

(Spahija)

 

 

Socijalno i zdravstveno zakonodavstvo i pravni aspekti skrbi (Čulig-Štih)

Radiologija

(Martinis Lamešić)

Higijena – preventivna medicina

(Stančić)

Hitni medicinski postupci

(Cipčić)

6.

15.20 – 16.00

Psihologija

(Antolović)

Anatomija i fiziologija

(Spahija)

 

 

Socijalno i zdravstveno zakonodavstvo i pravni aspekti skrbi (Čulig-Štih)

 

 

Radiologija

(Martinis Lamešić)

 

 

 

PETAK

3.A

3.B

3.C

3.D

4.A

4.B

4.C

4.D

1.

11.30 – 12.10

Biokemija

(Maslač)

SRZ

(Bašić)

Psihologija

(Antolović)

Zdravstvena njega – opća

(Karabegović)

Patologija

(Martinis Lamešić)

Načela administracije

(Trgovec)

Farmakologija

(Spahija)

 

2.

12.15 – 12.55

Biokemija

(Maslač)

Hrvatski znakovni jezik

(Meczner)

Psihologija

(Antolović)

Zdravstvena njega – opća

(Karabegović)

Patologija

(Martinis Lamešić)

Socijalno i zdravstveno zakonodavstvo i pravni aspekti skrbi (Čulig-Štih)

Farmakologija

(Spahija)

Načela administracije

(Trgovec)

3.

13.00 – 13.40

Hrvatski znakovni jezik

(Meczner)

Biokemija

(Maslač)

Anatomija i fiziologija

(Spahija)

Zdravstvena njega zdravog djeteta i adolescenta

(Lovrek-Seničić)

Načela administracije

(Trgovec)

Socijalno i zdravstveno zakonodavstvo i pravni aspekti skrbi (Čulig-Štih)

Medicinska sestra u primarnoj zdravstvenoj zaštiti

(Karabegović)

Patologija

(Martinis Lamešić)

4.

13.50 – 14.30

Profesionalna komunikacija u sestrinstvu

(Horvat)

Biokemija

(Maslač)

Zdravstvena njega zdravog djeteta i adolescenta

(Lovrek-Seničić)

Hrvatski znakovni jezik

(Meczner)

Radiologija

(Martinis Lamešić)

Hitni medicinski postupci

(Tomić)

Načela administracije

(Trgovec)

Medicinska sestra u primarnoj zdravstvenoj zaštiti

(Karabegović)

5.

14.35 – 15.15

SRZ

(Horvat)

 

Hrvatski znakovni jezik

(Meczner)

Anatomija i fiziologija

(Spahija)

 

 

Radiologija

(Martinis Lamešić)

Zdravstvena njega kirurških bolesnika – opća (Trgovec)

6.

15.20 – 16.00

 

 

SRZ

(Meczner)

Anatomija i fiziologija

(Spahija)

 

 

Zdravstvena njega bolesnog djeteta i adolescenta

(Horvat)

Zdravstvena njega kirurških bolesnika – opća (Trgovec)