Raspored sati nastave

RASPORED SATI TEORIJSKE NASTAVE  (šk.god. 2021./2022.) - vrijedi od 28. veljače 2022.

 

PONEDJELJ.

1.A

1.B

1.C

1.D

2.A

2.B

2.C

2.D

1.

8.00–8.45

Hrvatski jezik

Fizika

Geografija

Informatika – grupa

Kemija

Latinski jezik

Biologija

Engleski jezik

2.

8.50–9.35

Hrvatski jezik

Fizika

Geografija

Informatika – grupa

Kemija

Latinski jezik

Biologija

Njemački jezik

3.

9.40–10.25

Geografija

Biologija

Fizika

Engleski jezik

Hrvatski jezik

Engleski jezik

Latinski jezik

SRZ

4.

10.40–11.25

Geografija

Kemija

Fizika

TZK

1. strani jezik

Engleski jezik

Latinski jezik

Informatika – grupa

5.

11.30–12.15

Vjeronauk

Kemija

Hrvatski jezik

TZK

1. strani jezik

SRZ

SRZ

Informatika – grupa

6.

12.20–13.05

Engleski jezik

Latinski jezik

Njemački jezik – izborni

Hrvatski jezik

Vjeronauk

Geografija

TZK

Informatika – grupa

7.

13.10–13.55

 

Latinski jezik

Njemački jezik – izborni

Hrvatski jezik

Etika

Geografija

TZK

Informatika – grupa

8.

14.00-14.45

Njemački jezik – dopunska

Njemački jezik – dopunska

Njemački jezik – dopunska

 

 

 

 

 

 

 

UTORAK

1.A

1.B

1.C

1.D

2.A

2.B

2.C

2.D

1.

8.00–8.45

Informatika – grupa

Njemački jezik – izborni

TZK

Povijest

Geografija

Kemija

Njemački jezik – izborni

Matematika

2.

8.50–9.35

Informatika – grupa

Njemački jezik – izborni

TZK

Povijest

Geografija

Kemija

Njemački jezik – izborni

Matematika

3.

9.40–10.25

Biologija

Geografija

Povijest

Njemački jezik – izborni

Matematika

Hrvatski jezik

Kemija

Fizika

4.

10.40–11.25

Biologija

Geografija

Povijest

Njemački jezik – izborni

Informatika – grupa

Hrvatski jezik

Kemija

Fizika

5.

11.30–12.15

Fizika

Povijest

Matematika

Biologija

Informatika – grupa

Njemački jezik – izborni

Hrvatski jezik

Kemija

6.

12.20–13.05

Fizika

Povijest

Matematika

SRZ

Informatika – grupa

Matematika

Hrvatski jezik

Kemija

7.

13.10–13.55

Hrvatski jezik

 

Biologija

 

Informatika – grupa

Matematika

Matematika

 

8.

14.00 – 14.45

 

 

 

 

Biologija-dopunska

Biologija-dopunska

Biologija-dopunska

Biologija-dopunska

 

 

SRIJEDA

1.A

1.B

1.C

1.D

2.A

2.B

2.C

2.D

1.

8.00–8.45

Povijest

Hrvatski jezik

Hrvatski jezik

Geografija

Latinski jezik

Hrvatski jezik

Informatika – grupa

Engleski jezik

2.

8.50–9.35

Povijest

Hrvatski jezik

Hrvatski jezik

Geografija

Latinski jezik

Hrvatski jezik

Informatika – grupa

Engleski jezik

3.

9.40–10.25

Hrvatski jezik

Matematika

Engleski jezik

Hrvatski jezik

SRZ

Povijest

Informatika – grupa

Hrvatski jezik

4.

10.40–11.25

Matematika

Vjeronauk

Engleski jezik

Hrvatski jezik

Fizika

Njemački jezik

Informatika – grupa

Latinski jezik

5.

11.30–12.15

Matematika

Engleski jezik

Vjeronauk

Matematika

Fizika

Engleski jezik

Hrvatski jezik

Latinski jezik

6.

12.20–13.05

Engleski jezik

Biologija

Informatika – grupa

Matematika

Hrvatski jezik

Fizika

Engleski jezik

Vjeronauk

7.

13.10–13.55

Engleski jezik

Biologija

Informatika – grupa

 

Hrvatski jezik

Fizika

Vjeronauk

Matematika

8.

14.00 – 14.45

Biologija-dopunska

Biologija-dopunska

Biologija-dopunska

Biologija-dopunska

Matematika – dopunska

 

Matematika – dopunska

Matematika – dopunska

 

 

ČETVRTAK

1.A

1.B

1.C

1.D

2.A

2.B

2.C

2.D

1.

8.00–8.45

Kemija

Hrvatski jezik

Biologija

Fizika

TZK

Informatika – grupa

Matematika

Povijest

2.

8.50–9.35

Kemija

Hrvatski jezik

Biologija

Fizika

TZK

Informatika – grupa

Matematika

Povijest

3.

9.40–10.25

Njemački jezik – izborni

TZK

Kemija

Biologija

Povijest

Informatika – grupa

Fizika

Hrvatski jezik

4.

10.40–11.25

Njemački jezik – izborni

TZK

Kemija

Biologija

Povijest

Informatika – grupa

Fizika

Hrvatski jezik

5.

11.30–12.15

Matematika

Etika

Hrvatski jezik

Kemija

1. strani jezik

Matematika

Hrvatski jezik

Njemački jezik – izborni

6.

12.20–13.05

Etika

Informatika – grupa

Hrvatski jezik

Kemija

2. strani jezik

TZK

Hrvatski jezik

Biologija

7.

13.10–13.55

Hrvatski jezik

Informatika – grupa

 

Hrvatski jezik

2. strani jezik

TZK

Etika

Biologija

8.

14.00 – 14.45

 

 

Matematika – dopunska)

Matematika – dopunska

 

 

 

 

 

 

PETAK

1.A

1.B

1.C

1.D

2.A

2.B

2.C

2.D

1.

8.00–8.45

Latinski jezik

Matematika

Engleski jezik

Matematika

Biologija

Etika

Engleski jezik

Geografija

2.

8.50–9.35

Latinski jezik

Matematika

Matematika

Engleski jezik

Biologija

Vjeronauk

Engleski jezik

Geografija

3.

9.40–10.25

Biologija

Hrvatski jezik

Latinski jezik

Engleski jezik

Matematika

Povijest

Geografija

TZK

4.

10.40–11.25

SRZ

SRZ

Latinski jezik

Vjeronauk

Matematika

Hrvatski jezik

Geografija

TZK

5.

11.30–12.15

TZK

Engleski jezik

SRZ

Latinski jezik

Hrvatski jezik

Biologija

Povijest

Hrvatski jezik

6.

12.20–13.05

TZK

Engleski jezik

Etika

Latinski jezik

Hrvatski jezik

Biologija

Povijest

Hrvatski jezik

 

RASPORED SATI REDOVNE TEORIJSKE I FAKULTATIVNE NASTAVE  (šk.god. 2021./2022.) - vrijedi od 28. veljače 2022. (Vinogradska)

 

FAKULTATIVNA NASTAVA

Predmetni profesori sami dogovaraju s učenicima lokaciju  i termin održavanja fakultativne nastave  i prilagodbu termina održavanja (ukoliko postoji prikladniji termin), u ovisnosti o trenutnim obavezama učenika.

 

PONEDJELJAK

 

TREĆI RAZREDI – Pučko

PETI RAZREDI - Vinogradska

12.20 – 13.05

3.ad

Hrvatski jezik

3.c

Matematika

 

 

13.10 – 13.55

14.00 – 14.45

3.c

Hrvatski jezik

3.b

Matematika

3.ad

Engleski jezik

 

14.50 – 15.35

15.40 – 16.25

3.b

Hrvatski jezik

3.ad

Matematika

 

5.abd

Matematika – razina B

15.50-17.25

16.30 – 17.15

 

 

 

 

 

UTORAK

 

TREĆI RAZREDI - Vinogradska

ČETVRTI  RAZREDI - Pučko

PETI RAZREDI - Vinogradska

15.00 – 15.45

 

4.abcd

Matematika

5.ab

Hrvatski jezik

5.cd

Hrvatski jezik

15.50 – 16.35

 

16.40 – 17.25

3.bc

Engleski jezik

 

5.abcd

Fizika

17.30 – 18.15

 

ČETVRTAK

 

PETI RAZREDI - Pučko

15.00 – 15.45

5.acd

Matematika – razina A

15.50 – 16.35

 

 

REDOVNA TEORIJSKA NASTAVA

 

PONEDJELJAK

4.A

4.B

4.C

4.D

5.A

5.B

5.C

5.D

0.

10.40 – 11.25

 

 

 

 

 

SRZ

 

 

1.

11.30 – 12.15

Farmakologija

Zdravstvena njega – specijalna

Zdravstvena njega bolesnog djeteta i adolescenta

Medicinska sestra u primarnoj zdravstvenoj zaštiti

Metodika zdravstvenog odgoja

Zdravstvena njega u kući

Metodika zdravstvenog odgoja

Zdravstvena njega kirurških bolesnika – specijalna

2.

12.20 – 13.05

Farmakologija

Zdravstvena njega – specijalna

Medicinska sestra u primarnoj zdravstvenoj zaštiti

Hitni medicinski postupci

Zdravstvena njega u kući

Zdravstvena njega starijih osoba

SRZ

SRZ

3.

13.10 – 13.55

Socijalno i zdravstveno zakonodavstvo i pravni aspekti skrbi

Zdravstvena njega bolesnog djeteta i adolescenta

Zdravstvena njega – specijalna

Načela administracije

Zdravstvena njega starijih osoba

Metodika zdravstvenog odgoja

Zdravstvena njega majke

Zdravstvena njega majke

4.

14.10 – 14.55

Socijalno i zdravstveno zakonodavstvo i pravni aspekti skrbi

Načela administracije

Zdravstvena njega – specijalna

Zdravstvena njega bolesnog djeteta i adolescenta

Zdravstvena njega kirurških bolesnika – specijalna

Zdravstvena njega majke

Zdravstvena njega u kući

Zdravstvena njega starijih osoba

5.

15.00 – 15.45

Hitni medicinski postupci

Socijalno i zdravstveno zakonodavstvo i pravni aspekti skrbi

Načela administracije

Farmakologija

SRZ

Zdravstvena njega kirurških bolesnika – specijalna

Zdravstvena njega starijih osoba

Zdravstvena njega u kući

6.

15.50 – 16.35

Načela administracije

Socijalno i zdravstveno zakonodavstvo i pravni aspekti skrbi

Hitni medicinski postupci

Farmakologija

 

 

 

 

 

UTORAK

3.A

3.B

3.C

3.D

5.A

5.B

5.C

5.D

1.

11.30 – 12.15

Načela poučavanja

Zdravstvena njega zdravog djeteta i adolescenta

Bakteriologija, virologija i parazitologija

Anatomija i fiziologija

Zdravstvena njega psihijatrijskih bolesnika

Dijetetika

Dijetetika

Zdravstvena njega psihijatrijskih bolesnika

2.

12.20 – 13.05

Načela poučavanja

Zdravstvena njega – opća

Bakteriologija, virologija i parazitologija

Anatomija i fiziologija

Zdravstvena njega majke

Dijetetika

Dijetetika

Metodika zdravstvenog odgoja

3.

13.10 – 13.55

Zdravstvena njega zdravog djeteta i adolescenta

Zdravstvena njega – opća

Anatomija i fiziologija

Načela poučavanja

Dijetetika

Zdravstvena njega psihijatrijskih bolesnika

Zdravstvena njega kirurških bolesnika – specijalna

Dijetetika

4.

14.10 – 14.55

Zdravstvena njega – opća

Bakteriologija, virologija i parazitologija

Anatomija i fiziologija

Načela poučavanja

Dijetetika

 

Zdravstvena njega psihijatrijskih bolesnika

Dijetetika

5.

15.00 – 15.45

Zdravstvena njega – opća

Profesionalna komunikacija u sestrinstvu

Načela poučavanja

Bakteriologija, virologija i parazitologija

 

 

 

 

6.

15.50 – 16.35

Anatomija i fiziologija

SRZ

Načela poučavanja

Bakteriologija, virologija i parazitologija

 

 

 

 

 

 

SRIJEDA

3.A

3.B

3.C

3.D

4.A

4.B

4.C

4.D

1.

11.30 – 12.15

Etika u sestrinstvu

Anatomija i fiziologija

Biokemija

Psihologija

Zdravstvena njega – zaštita mentalnog zdravlja

Hitni medicinski postupci

Zdravstvena njega kirurških bolesnika – opća

Patologija

2.

12.20 – 13.05

Etika u sestrinstvu

Anatomija i fiziologija

Biokemija

Psihologija

Zdravstvena njega kirurških bolesnika – opća

Patologija

Zdravstvena njega kirurških bolesnika – opća

Zdravstvena njega – zaštita mentalnog zdravlja

3.

13.10 – 13.55

Psihologija

Etika u sestrinstvu

Anatomija i fiziologija

Biokemija

Zdravstvena njega kirurških bolesnika – opća

Patologija

Zdravstvena njega – zaštita mentalnog zdravlja

Socijalno i zdravstveno zakonodavstvo i pravni aspekti skrbi

4.

14.10 – 14.55

Psihologija

Bakteriologija, virologija i parazitologija

Anatomija i fiziologija

Biokemija

Higijena – preventivna medicina

Zdravstvena njega – zaštita mentalnog zdravlja

Higijena – preventivna medicina

Socijalno i zdravstveno zakonodavstvo i pravni aspekti skrbi

5.

15.00 – 15.45

Profesionalna komunikacija u sestrinstvu

Psihologija

Profesionalna komunikacija u sestrinstvu

Zdravstvena njega zdravog djeteta i adolescenta

Zdravstvena njega bolesnog djeteta i adolescenta

Higijena – preventivna medicina

Socijalno i zdravstveno zakonodavstvo i pravni aspekti skrbi

Higijena – preventivna medicina

6.

15.50 – 16.35

SRZ

Psihologija

Zdravstvena njega zdravog djeteta i adolescenta

Anatomija i fiziologija

SRZ

Higijena – preventivna medicina

Socijalno i zdravstveno zakonodavstvo i pravni aspekti skrbi

Higijena – preventivna medicina

 

ČETVRTAK

3.A

3.B

3.C

3.D

4.A

4.B

4.C

4.D

1.

11.30 – 12.15

Opća načela zdravlja i njege

Anatomija i fiziologija

Hrvatski znakovni jezik

Etika u sestrinstvu

Higijena – preventivna medicina

Zdravstvena njega kirurških bolesnika – opća

Radiologija

SRZ

2.

12.20 – 13.05

Bakteriologija, virologija i parazitologija

Anatomija i fiziologija

Opća načela zdravlja i njege

Etika u sestrinstvu

Higijena – preventivna medicina

Zdravstvena njega kirurških bolesnika – opća

Sociologija

Zdravstvena njega – specijalna

3.

13.10 – 13.55

Bakteriologija, virologija i parazitologija

Načela poučavanja

Opća načela zdravlja i njege

Hrvatski znakovni jezik

Medicinska sestra u primarnoj zdravstvenoj zaštiti

SRZ

Farmakologija

Zdravstvena njega – specijalna

4.

14.10 – 14.55

Hrvatski znakovni jezik

Načela poučavanja

Etika u sestrinstvu

Opća načela zdravlja i njege

Sociologija

Medicinska sestra u primarnoj zdravstvenoj zaštiti

Farmakologija

Patologija

5.

15.00 – 15.45

Anatomija i fiziologija

Hrvatski znakovni jezik

Etika u sestrinstvu

Opća načela zdravlja i njege

Zdravstvena njega – specijalna

Higijena – preventivna medicina

Patologija

Sociologija

6.

15.50 – 16.35

 

Etika u sestrinstvu

SRZ

 

Zdravstvena njega – specijalna

Sociologija

SRZ

Radiologija

 

PETAK

3.A

3.B

3.C

3.D

4.A

4.B

4.C

4.D

1.

11.30 – 12.15

Anatomija i fiziologija

Biokemija

Zdravstvena njega – opća

Zdravstvena njega – opća

(Grgurević)

 

Radiologija

Biofizika

Zdravstvena njega kirurških bolesnika – opća

2.

12.20 – 13.05

Anatomija i fiziologija

Biokemija

Zdravstvena njega – opća

Zdravstvena njega – opća

Patologija

Biofizika

Higijena – preventivna medicina

Zdravstvena njega kirurških bolesnika – opća

3.

13.10 – 13.55

Biokemija

Opća načela zdravlja i njege

Psihologija

Profesionalna komunikacija u sestrinstvu

Patologija

Farmakologija

Higijena – preventivna medicina

Biofizika

4.

14.10 – 14.55

Biokemija

Opća načela zdravlja i njege

Psihologija

SRZ

Biofizika

Farmakologija

Patologija

Higijena – preventivna medicina

5.

15.00 – 15.45

Opća načela zdravlja i njege

 

 

Anatomija i fiziologija

Radiologija

 

 

 

 

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer