Accessibility Tools

Biti medicinska sestra

Biti medicinska sestra

U povodu Međunarodnog dana sestrinstva, koji se obilježava 12. svibnja, u utorak, 14. svibnja 2024. na Drugom programu HTV-a u 16:15 prikazan je dokumentarni film “Biti medicinska sestra” urednice Martine Podgorelec. Dokumentarni film je realiziran suradnjom između Hrvatske radio televizije i Hrvatske udruge medicinskih sestara. Biti medicinska sestra nije samo zvanje ili profesija, biti medicinska sestra je način života. Sestrinstvo je i profesija i poslanje, unutarnji osjećaj vlastitog moranja. Služiti poslanjem – privilegija je života, ali i teško breme. Na pitanje kako je biti medicinska sestra te kako se nose sa sve većim svakodnevnim izazovima, pokušava se odgovoriti kroz devet osobnih priča medicinskih sestri. Posebno smo počašćeni što su u snimanju sudjelovale nastavnica stručnih predmeta Miroslava Kičić te učenici naše škole.

Share This Story, Choose Your Platform!

Joining Over 800,000 Students Enjoying Avada Education now

Become Part of Avada University to Further Your Career.

Go to Top