TJEDNE INFORMACIJE RAZREDNIKA
školske godine 2023./2024.
Razred | Razrednik | Dan u tjednu | Vrijeme |
1.a | Videk Ivan | Srijeda | 11.10 – 11.50 |
1.b | Dolić Janja | Četvrtak | 10.25 – 11.05 |
1.c | Škoton Jelka | Utorak | 10.25 – 11.05 |
1.d | Radolfi Culej Fani | Ponedjeljak | 10.25 - 11.05 |
2.a | Zagajšak Dražen | Srijeda | 9.30 – 10.10 |
2.b | Matković Claudia | Petak | 10.30 - 11.00 |
2.c | Šolić Lidija | Četvrtak | 11.10 – 11.50 |
2.d | Gverić Lana Antonia | Ponedjeljak | 9.30 – 10.10 |
3.a | Trnčević Martina | Utorak | 14.40 – 15.20 |
3.b | Jurlić Frane | Srijeda | 10.25 - 11.05 |
3.c | Pišćenec Ivana | Četvrtak | 10.45 - 11.30 |
3.d | Kos Marina | Utorak | 12.00 – 12.40 |
4.a | Pavešić Petar | Utorak | 9.30 – 10.10 |
4.b | Šimunčić Mihaela | Ponedjeljak | 12.20 – 13.00 |
4.c | Karabegović Alma | Srijeda | 15.20 - 16.00 |
4.d | Cipčić Snježana | Petak | 10.50 – 11.30 |
5.a | Tomić Ana | Utorak | 10.45 - 11.30 |
5.b | Briski Sonja | Utorak | 11.30 – 12.10 |
5.c | Spahija Mirjana | Utorak | 13.40 – 14.20 |
5.d | Mutić Ana | Utorak | 10.45 - 11.30 |
TERMINI PRIJEMA RODITELJA VINOGRADSKA – PUČKO OTVORENO UČILIŠTE, Ulica grada Vukovara 68.
Termini konzultacija s predmetnim nastavnicima za školsku godinu 2023./2024.
R.b | Prezime i ime | Dan | Vrijeme |
1. | Antičević Tatjana | Utorak | 9.00 – 9.40 |
2. | Antunović Dajana | Utorak | 12.10 – 12.50 |
3. | Avgustinović Suzana | Utorak | 14.00 – 14.40 |
4. | Bašić Daniel | Srijeda | 11.50 – 12.35 |
5. | Birmili Davorka | Četvrtak | 13.30 – 14.10 |
6. | Božić Josip | Ponedjeljak | 11.30 – 12.10 |
7. | Briski Sonja | Utorak | 11.30 – 12.10 |
8. | Cipčić Snježana | Petak | 10.50 – 11.30 |
9. | Durlen Stanić Ksenija | Ponedjeljak | 10.10 – 10.50 |
10. | Dolić Janja | Četvrtak | 10.25 – 11.05 |
11. | Fruk Marinković Marina | Ponedjeljak | 12.30 – 13.10 |
12. | Fučkar Gordana | Četvrtak | 16.05 – 16.45 |
13. | Golub Anđelko | Ponedjeljak | 11.10 – 11.50 |
14. | Grgić Vedrana | Ponedjeljak | 13.00 – 13.45 |
15. | Grgurević Ines | Petak | 11.00 – 11.40 |
16. | Gverić Lana Antonia | Ponedjeljak | 9.30 – 10.10 |
17. | Hohnjec Dunja | Petak | 12.15 – 12.55 |
18. | Horvat Ivana | Srijeda | 16.05 – 16.45 |
19. | Jurlić Frane | Srijeda | 10.25 - 11.05 |
20. | Karabegović Alma | Srijeda | 15.20 - 16.00 |
21. | Kičić Miroslava | Petak | 11.00 – 11.40 |
22. | Koraj Irena | Ponedjeljak | 11.00 – 11.30 |
23. | Kos Marina | Utorak | 12.00 – 12.40 |
24. | Krkić Aida | Ponedjeljak | 10.50 – 11.30 |
25. | Lovrek Seničić Monika | Četvrtak | 10.45 – 11.30 |
26. | Ljubić Zdravka | Četvrtak | 10.25 – 11.05 |
27. | Major Gordana | Srijeda | 12.15 – 12.55 |
28. | Martinis Lamešić Dalia | Srijeda | 13.55 – 14.35 |
29. | Matković Claudia | Petak | 10.30 - 11.00 |
30. | Meczner Anamarija | Utorak | 13.00 – 13.40 |
31. | Mlinar Maja | Ponedjeljak | 13.00 – 13.40 |
32. | Mutić Ana | Utorak | 10.45 - 11.30 |
33. | Pavešić Petar | Utorak | 9.30 – 10.10 |
34. | Petrović Martina |
|
|
35. | Pišćenec Ivana | Četvrtak | 10.45 - 11.30 |
36. | Protić Dubravka | Utorak | 13.00 – 13.40 |
37. | Radolfi Culej Fani | Ponedjeljak | 10.25 - 11.05 |
38. | Razum Josip | Utorak | 11.10 – 11.50 |
39. | Senhadji Ivana | Ponedjeljak | 14.00 – 14.40 |
40. | Spahija Mirjana | Utorak | 13.40 – 14.20 |
41. | Šestak Mirjana | Ponedjeljak | 13.55 – 14.35 |
42. | Šimunčić Mihaela | Ponedjeljak | 12.20 – 13.00 |
43. | Škoton Jelka | Utorak | 10.25 – 11.05 |
44. | Šolić Lidija | Četvrtak | 11.10 – 11.50 |
45. | Štih Čulig Tanja |
|
|
46. | Tomić Ana | Utorak | 10.45 - 11.30 |
47. | Tomljenović Sanja | Ponedjeljak | 13.20 – 14.00 |
48. | Trnčević Martina | Utorak | 14.40 – 15.20 |
49. | Videk Ivan | Srijeda | 11.10 – 11.50 |
50. | Zagajšak Dražen | Srijeda | 9.30 – 10.10 |