Termini prijema

TJEDNE INFORMACIJE RAZREDNIKA

školske godine 2021./2022.

Razred

Razrednik

Dan u tjednu

Vrijeme

1.a

Videk Ivan/Matea Tumpa

 Četvrtak

11.30 – 12.15

1.b

Brajković Lana Antonia

Četvrtak   

11.30 – 12.15

1.c

Dolić Janja

 Četvrtak

14.00 – 14.45

1.d

 Škoton Jelka

 Petak

10.40 – 11.25

2.a

 Pavešić Petar

Srijeda  

10.40 – 11.25

2.b

 Matković Claudia

Srijeda   

10.40 – 11.25

2.c

 Šolić Lidija

Srijeda

10.40 – 11.25

2.d

 Zagajšak Dražen

Četvrtak

11.30 – 12.15

3.a

 Tomić Ana

Srijeda   

10.45 – 11.30

3.b

 Briski Sonja

Utorak   

14.00 – 14.45

3.c

 Spahija Mirjana

Srijeda  

14.55 – 15.40

3.d

 Mutić Ana

Petak   

10.45 – 11.30

4.a

 Horvat Ivana

Ponedjeljak  

15.45 – 16.30

4.b

 Bašić Daniel

 Utorak

14.00 – 14.45

4.c

 Meczner Anamarija

Četvrtak   

10.45 – 11.30

4.d

 Senhadji Ivana

Četvrtak  

14.00 – 14.45

5.a

 Jurlić Frane

Četvrtak  

13.55 – 14.40

5.b

 Major Gordana

Ponedjeljak  

15.00 – 15.45

5.c

 Grgić Vedrana / Vidov Amelia

Srijeda   

9.40 – 10.25

5.d

 Trgovec Dubravka

 Ponedjeljak

10.45 – 11.30

 

  

 

ŠKOLA ZA MEDICINSKE SESTRE VINOGRADSKA

TERMINI PRIMANJA RODITELJA – PUČKO OTVORENO UČILIŠTE Ulica grada Vukovara 68., 10 000 Zagreb školska godina 2021./2022.

PREDMETNI NASTAVNIK/

RAZREDNIK

DAN

VRIJEME

Antičević Tatjana

Utorak     

9.00 – 9.45

Bašić Daniel

Utorak

14.00 – 14.45

Brajković Lana Antonia

Četvrtak   

11.30 – 12.15

Durlen Stanić Ksenija

Utorak  

10.40 – 11.25

Dolić Janja

 Četvrtak

14.00 – 14.45

Golub Anđelko

  

 

Grgić Vedrana/Vidov Amelia

 srijeda

9.40 – 10.25

Jurlić Frane

Četvrtak  

13.55 – 14.40

Ljubić Zdravka

utorak

9.40 – 10.25

Matković Claudia

 Srijeda

10.40 – 11.25

Pavešić Petar

Srijeda   

10.40 – 11.25

Radolfi Culej Fani

 petak

10.40 – 11.25

Razum Josip/Perić Dijana

Ponedjeljak  

9.40 – 10.25

Škoton Jelka

 Petak

10.40 – 11.25

Šolić Lidija

Srijeda

9.40 – 10.25

Tomljenović Sanja

 

 

Videk Ivan/Tumpa Matea

 Četvrtak

11.30 – 12.15

Zagajšak Dražen

Četvrtak

11.30 – 12.15

  

  

TERMINI PRIJEMA RODITELJA VINOGRADSKA – VINOGRADSKA CESTA 29.

Termini konzultacija s predmetnim nastavnicima za školsku godinu 2021./2022.

R.b

Prezime i ime

Dan

Vrijeme

1.

Antičević Tatjana

Srijeda  

14.00 – 14.45  

2.

Antunović Dajana

Utorak  

12.20 – 13.05  

3.

Avgustinović Suzana

Utorak  

14.55 – 15.30  

4.

Bašić Daniel

Utorak(Pučko)

14.00 – 14.45

5.

Božić Josip

Ponedjeljak   

10.45 – 11.30  

6.

Brajković Lana Antonia

Četvrtak(Pučko)

11.30 – 12.15

7.

Briski Sonja

Utorak  

14.00 – 14.45  

8.

Cipčić Snježana

Srijeda  

10.45 – 11.30  

9.

Durlen Stanić Ksenija

 Utorak

10.40 – 11.25  

10

Fučkar Gordana

Četvrtak  

15.40 – 16.30  

11

Grgić Vedrana/Vidov Amelia

Utorak  

16.35 – 17.20  

12

Grgurević Ines

 Petak

10.45 – 11.30  

13

Habazin Irena

  Srijeda  

15.30 – 16.15

14

Horvat Ivana

 Ponedjeljak

15.45 – 16.30  

15

Jakelić Martina

-  

-  

16

Jurlić Frane

Četvrtak  

13.55 – 14.40

17

Karabegović Alma

Petak

10.45 – 11.30

18

Kičić Miroslava

Ponedjeljak  

15.00 – 15.45  

19

Koraj Irena

Utorak

11.00 – 11.30

20

Kos Marina

Ponedjeljak  

11.30 – 12.00   

21

Krkić Drobić Aida

  -

 

22

Lovrek Seničić Monika

Ponedjeljak  

10.45 – 11.30  

23

Major Gordana

Ponedjeljak  

15.00 – 15.45

24

Martinis Lamešić Dalia

Utorak  

12.20 – 13.05  

25

Meczner Anamarija

 Četvrtak  

12.20 – 13.05   

26

Merlin Ivana/Antolović,Marija

Petak  

12.20 – 13.05  

27

Mlinar Maja

 Četvrtak  

15.00 – 15.45  

28

Mudrovčić Nada

ponedjeljak  

12.00 – 12.45  

29

Pavešić Petar

Četvrtak  

15.00 – 15.45  

30

Pišćenec Ivana

Ponedjeljak  

12.20 – 13.05

31

Protić Dubravka

Ponedjeljak  

10.30 – 11.00  

32

Radolfi Culej Fani

 Petak(Pučko)

10.40 – 11.25  

33

Razum Josip/Perić Dijana

Petak  

10.45 – 11.30  

34

Senhadji Ivana

Četvrtak  

14.00 – 14.45  

35

Spahija Mirjana

Srijeda

14.55 – 15.40

36

Stančić Nevenka

  Srijeda  

13.10 – 13.55

37

Šimunčić Mihaela

Ponedjeljak

14.10 – 14.55  

38

Štih Čulig Tanja

  

  

39

Tomić Ana

Srijeda   

10.45 – 11.30  

40

Trgovec Dubravka  

Ponedjeljak  

 10.45 – 11.30

41

Trnčević Martina

Ponedjeljak  

10.45 – 11.30

 

 

 

 

 

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer